iotivi | İotivi - Kurumsal TV - Kurumsal tv sistemleri - Digital Signage
iotivi digital signage (kurumsal tv) çözümleri ile kurumsal televizyon kanalınıza sahip olun. Size uygun en iyi kurumsal tv çözümleri ile markanızı geniş kitlelere duyurma fırsatını kaçırmayın
kurumsal tv, digital signage, kurumsal televizyon sistemi, kurumsal tv sistemleri, iotivi, yayın sistemi, kapalı devre sistemi, yayın sistemi, sosyal medya yayınları
19204
page,page-id-19204,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
 

Kurumsal TV

Sosyal Medyanız Tüm Ekranlarınızda

Sosyal Medya paylaşımlarınızı gerçek dünyaya taşıyın. Instagram, facebook, twitter paylaşımlarınız, duvarınız ya da belirlediğiniz hashtagler anında ekranlarınıza yansısın. Sizi ziyarete gelen müşterilerinizi de etkileyin.

social_2x
full hd_2x

HD Görsel & Video

Tek bir arayüz kullanarak, birçok iotivi ekranına görüntü ve videoları upload edin ve planlayın. Sürükleyip bırakarak görüntü yükleyebilir ve ekranlarda görüntülenme süresini ayarlayabilirsiniz.

Bulut Depolama

Yüklediğiniz her şey iotivi bulutunda güvendedir. Bir görüntü veya videoyu yükledikten sonra, devre dışı bırakılabilir ve daha sonra kullanılmak üzere yeniden etkinleştirebilirsiniz.

all in the cloud_2x
all tv sizes_2x

Her Tip Boy Ekranla Uyumlu

Boyutu ne olursa olsun, cihazımız kolaylıkla bir HD ekrana bağlanır. Kitleleri etkilemek için TV’ler, projektörler ve hatta dev ekranları dahi bağlayabilirsiniz.

Pc, Tablet ya da Cep Telefonundan Kontrol

Bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan iotivi.com adresini kullanarak kontrol panelinize erişebilir ve dünyanın öbür ucundaki ekranlarınızı yönetebilirsiniz. Anlık komutlar gönderebilir, ekranların gerçek zamanlı durumlarına göz atabilirsiniz.

all devices_2x
secure_2x

Güvenlik

Şirketinizin verileri SSL şifreleme ve dünya standartlarında cloud sunucu altyapısı ile her zaman güvendedir

Sınırsız Sayıda Ekranı Yönetebilirsiniz

Tek bir kontrol panelinden binlerce ekranın içeriklerini kontrol edebilirsiniz. Ekranlarınızı düyanın herhangi bir noktasında konumlandırabilirsiniz. Ekranlarınızı uzaktan kontrol edebilir, gerçek zamanlı izleme ve içerik kontrol araçlarından faydalanabilirsiniz.

worldwide_2x
realtime_2x

Gerçek Zamanlı Durum İzleme

Nerede konumlandırılmış olursa olsun, ekranlarınız hakkında gerçek zamanlı durum bildirimleri alabilirsiniz. Hatta anlık ekran görüntülerini bilgisayarınızda ya da cep telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz.

Mevcut Ekranlarınızı Ağa Bağlayın

Küçük boyutlarına rağmen çok etkili. Atıl durumda olan, veya etkin kullanamadığınız mevcut ekranlarınızı kurumsal tv olarak kullanabilirsiniz. Tüm ekranlarınızı, müşterileriniz, çalışanlarınız ve ziyaretçilerinizle etkin bir iletişim içinde olabileceğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İster kampanyalarınızı, ister sosyal medya hesaplarınızdaki paylaşımlarınızı tek merkezden ekranlara taşıyabilirsiniz. Hem de çok uygun fiyatlarla. IoTivi’ye sahip olmak için hemen ilet işime geçebilirsiniz: sales@iotivi.com

78814907-1037-4398-93d6-cb0ceac6400f
money

Kurumsal TV Kiralama

Televizyon ağı kurmak ve yönetmek pahalı bir iş olsa da IoTivi kurumsal tv kiralama sistemi ile yatırım bedeli, amortisman ve arıza takip giderlerinden kurtulabilirsiniz. Biz tüm bunları aylık küçük ödemelerle sizin için sağlarken, siz işinize odaklanabilirsiniz.

iotivi ayrıcalıklarını sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin
WordPress Video Lightbox Plugin