iotivi | İotivi - Digital Signage - Mirror Tv - Kurumsal Tv
iotivi kurumsal tv çözümleri olarak; kurumsal ekran, mirror tv, sosyal medya ekranları, restorant, otel odası ekranları, menuboard ekranları, navigasyon ekranları vb. gibi hizmetlerde size kurumsal çözümler sunar.
digital signage, kurumsal tv sistemleri, iotivi, yayın sistemi, sosyal medya yayınları, mirror tv, mağaza içi ekranlar, navigasyon ekranları, menuboard ekranı
19448
page,page-id-19448,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
 

Kullanım Alanları

Kurumsal TV Vitrinlerde

Kampanya, indirim duyurularını ekranlarımızın canlılığını kullanarak vitrinlerinizde sunabilirsiniz. Mağaza trafiğine pozitif katkı sağlayarak, satışlarınızı artırabilirsiniz.

vitrin1
123

Mağaza İçi Ekranlar

En çok ön plana çıkarmak istediğiniz ürünleriniz için hazırladığınız, görsel ve videoları sunabilir, birikmiş stokları eritebilirsiniz.

Sosyal Medyanın Gücünü Kullanın

Tüm sosyal medya paylaşımlarınız iphone kasalı ekranlarınızda müşterilerinizle buluşsun. Daha çok ilgi çeksin, organik takipçiniz artsın.

1234
wayfinding

Müşteriler Yönünü Bulsun

Dokunmatik ekranlı ve animasyonlu yön bulma kioskları müşterilerinize yardımcı olurken, aynı zamanda reklam ve etkinlik duyurusu için de  kullanılabilir.

Müşterilerinizi Girişte Etkileyin

Resepsiyon içerisinde özel aynalı dekorasyonlu veya klasik kurumsal tv ile, otel içi etkinlikleri, restaurant menülerini veya masaj çeşitlerini sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda hava durumu, kurlar ve duty manager bilgilerini network üzerinden zahmetsizce sunabilirsiniz.

124235346756
124325345

Kurumsal Müşteriye Kurumsal TV

Toplantı salonu, balo salonu kapılarına yerleştirilmiş dekoratif ekranları kullanarak, firma logosuyla toplantı bilgilerini çok şık bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Spa Ekranları

Spa ve spor salonuna gelen misafirlerinize otelin diğer olanaklarıyla ilgili duyurularınızı yapabilir, akşam yemeği için seçenek sunarak restaurant doluluğunuzu arttırabilirsiniz.

3543534
23534534652

Şık Otel Odaları

İster country, ister geleneksel olsun, otel odanızın dekorasyonunu bozmadan tv keyfi sunabilirsiniz. Mirror tv kapalıyken çok şık bir ayna, açıldığında televizyona dönüşen elegant bir üründür.

Menuboard

Tüm menü ve ürünleri hd ekranlarımızda tüm canlılığıyla sunabilirsiniz. Kararsız müşterileri yönlendirebilir, stok fazlalıklarını eritebilirsiniz.

125493279827
182687126487156248716

Restoranınız İçin Kurumsal Tv

Güzel dekorasyonunuza bir zerafet öğesi daha ekleyebilirsiniz. İstediğiniz boyutlarda mirror tv ile lezzetli yiyeceklerinizden kareler sunabilir, dilerseniz tv izleme şansı tanıyabilirsiniz.

Hastane ve Okul Girişleri

Bekleyen ziyaretçilerinize dilediğiniz içeriği şık bir şekilde sunabilirsiniz. Kurumunuzun duyuruları yanında reklam platformu olarak da kullanabilirsiniz.

124124322
1212

Emlak, Proje Satış Ofisleri, Otomobil Bayileri

Satışlarınızı kurumsal tv ile destekleyin. Ürünlerinizle ilgili güncel bilgi ve görselleri şık ve canlı bir şekilde sunabilir, satışa katkı sağlayabilirsiniz.

Kurumunuz için kurumsal tv

İç iletişimi artırmak, şirketinizle ilgili duyuru ve etkinlikler için ekranlarımızı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ziyaretçiler için reklam gösterebilir, kurum imajınıza değer katmak için hazırladığımız videoları gösterebilirsiniz.

office
iotivi ayrıcalıklarını sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin
WordPress Video Lightbox Plugin